Devam Eden Projeler

Etna olarak hayallerinizi gerçeğe dönüştüme çalışmalarımızın devam ettiği projeler...

Etna Zade

ETNA ZADE

Taşı Toprağı Alparslan

Bazı şeylere paha biçilemez. Bazı şeyler enderdir. Bazı şeyler doğuştan özeldir. Bazı şeyler şanstır. Şehrin incisi Alparslan'ın göbeğinde bir arsa ve yeni daireler bir daha ne zaman karşımıza çıkacak bilinmez... 11 katlı, katta daireden oluşan yapıda dairelerimiz 4+1 ,210 m² olup, son kat dairelerimiz dubleks olarak planlanmaktadır.

EtnaVita 2

ETNAVİTA 2

Tatlı hayat devam ediyor...

Hızla gelişmeye ve büyümeye devam eden İldem bölgesinde tatlı hayat devam ediyor... Konut, yalnızca içinde yaşamak için değil, en risksiz ve avantajlı yatırım olarak kabul edilir. Evinizdeki huzur kadar kazandırmayı da amaç edinen ETNA A.Ş. farkı ile 125 m² 3+1 daireler siz değerli sahiplerini bekliyor.

Icon Talas

ICON TALAS

Masal Değil, Gerçekten Gerçekmiş...

Bir yokmuş, sonra iki tane birden oluvermiş. Talas'ın en güzel yerine "Yenidoğan"a, 6042 m2 üzerine 2 bloktan oluşan Kayseri'nin en güzel mimarisine sahip bir değer, bir yaşam alanı konmuş.

Maliketna

MALİKETNA

Herşey hayal ettiğiniz gibi, yani olması gerektiği gibi...

14.000 m2 arsa, sadece 10 MALİKETNA... Maliketna projesi 700 m2 yaşam alanı ve 1.400 m2 kullanım alanı ile Malikane kavramını Kayseri ile buluşturuyor. Çaybağları mevkiinde toplam 10 adet malikaneden oluşan MALİKETNA projesi sahip olduğu yaşam alanı m2'si ile Kayseri'de bir ilki oluşturuyor.

EtnaVita

ETNAVİTA

Farklı olmak standardınız olsun...

EtnaVita'nın ayrıcalıklarımı ilk adımla birlikte hissedersiniz... Sizleri ve değerli misafirlerinizi en iyi şekilde karşılamak için EtnaVita tarzınız hazır... Sizlerin kullanım ve rahatlığı dikkate alınarak tasarlanan odalarınızda huzurun ve konforun keyfini çıkarın...

"Ürün kalitesinden bahsediyoruz, peki ya hizmet kalitesinden, ilişkilerimizin kalitesinden, iletişim kalitesinden, birbirinize karşı verdiğimiz sözlerin kalitesinden ne haber?"

- Max De Prea