ÜRETİMİN KALİTESİ KADAR HİZMET KALİTESİNİN DE ÖNEMLİ OLDUĞUNU BİLİYORUZ.

Projelerimizin her aşamasında odaklandığımız en önemli konu müşterilerimizin memnuniyeti ve bu memnuniyetin sürekliliğidir. Bunun için her şeyden önce müşterilerimizle aramızda etkin bir iletişim ortamı kurmayı hedefliyoruz. Bu iletişim, bizi farketmenizle başlıyor, proje imalat sürecinde ve sonrasında aynı hassasiyetle sürdürülüyor. İmalatlarımızda kullanılan ve üreticilerinin garanti kapsamında olan ürün bilgileri kullanım kılavuzu ile birlikte konut sahiplerine teslim edilmektedir. Daire donanımının güvenli ve uzun ömürlü kullanımı ile ilgili gerekli bilgiler bu kılavuzda yer almakta, böylece konut ve kullanıcı arasındaki uyum süreci sorunsuz biçimde tamamlanmaktadır.

ETNA ASSISTANCE birimi Pazar günleri hariç her gün mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir. Daire sahiplerinin ihtiyaçlarına mümkün olan en hızlı ve etkin şekilde cevap vermekte ve gerekli müdahaleyi yapmaktadır.

Etna Assistance

ETNA ASSISTANCE NASIL ÇALIŞIR?

ETNA ASSİSTANCE servisimizden destek alabilmeniz için hafta içi 08:30- 17:00 saatleri arasında destek hattımızı arayarak kaydınızı oluşturmanız gerekmektedir. Servis elemanımız talebinizin açıklaması doğrultusunda size cevap verecektir.

ETNA GAYRIMENKUL YATIRIM A.Ş. imalatlarında kullanılan ürünler 2 yıl garantili ve firma güvencesi altındadır. Garanti kapsamındaki hizmetlerimiz kullanıcı kaynaklı olmayan problemlerin giderilmesini içermektedir. Herhangi bir ücret talep edilmeksizin telafisi sağlanmaktadır.

Garanti kapsamı dışında olan (kullanıcı kaynaklı) arıza bildirimlerinde;

- 160 TL altında bedel ile giderilebilen sorunlara 40 TL servis ücreti + arıza giderim bedeli ile,

- 160 TL üzerinde bedel ile giderilebilen sorunlara ise bedelin %25'i servis ücreti + arıza giderim bedeli ile hizmet verilebilmektedir.

HİZMET TALEBİ; ETNA Müşterisi, dairesi ile alakalı ihtiyaç duyabileceği herhangi bir işçilik konusunda farklı araştırmalara girmemek için ETNA ASSISTANCE servisinden yardım isteyebilecektir.

Etna Assistance