Etna Gayrimenkul Yatırım A.Ş. Gesiad İç Ticaret Zirvesi'ndeydi

29 Ekim 2014, Çarşamba

Gelişen Sanayici ve İş Adamları Derneği -GESİAD- üye firmaları arasında ticaret ve işbirliğini geliştirmek amacıyla 1. GESİAD İç Ticaret Zirvesi düzenledi. 400’den fazla iş görüşmesinin gerçekleştiği zirvede önemli iş görüşmeleri gerçekleştirildi. GESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Kınaş, Ticaret zirvesinin çok verimli geçtiğini ve bundan böyle iç ticaret zirvelerinin her yıl düzenlemeyi düşündüklerini ifade etti.

Radisson Blu Hotel’de gün boyu gerçekleştirilen iç ticaret zirvesinin açılış konuşmasında amaçlarının GESİAD üyeleri arasında ticaret ve işbirliğini geliştirmek olduğunu belirten GESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Kınaş devamında şu ifadeleri kullandı. “Bu yıl ilk kez düzenlediğimiz bu programın üyeler arasında ticaret ve iş birliği anlamında önemli fayda sağlayacağını düşünüyoruz. Birbirinden farklı sektörlerdeki önemli firmalarımız ve bu firmaların yetkilileri bugün verimli iş görüşmeleri gerçekleştirecektir. Ben bu vesileyle tekrar yoğun katılımlarınız için bu güzide firmalarımıza, firmalarımızın yetkililerine ve değerli misafirlere hoş geldiniz diyor ve saygılarımı sunuyorum.” diye konuştu.

Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Kınaş’ın açılış konuşmalarının ardından firma yetkilileri kendilerine ayrılan özel masalarda daha önce randevuları gerçekleştirilen tedarikçi firmalarla iş görüşmeleri gerçekleştirdiler. İş görüşmelerinin yapıldığı 79 masada gün boyu gerçekleştirilen iş görüşmeleri 400’den fazla oldu.

Program sonunda önemli iş görüşmelerinin gerçekleştirildiğini belirten firma yetkilileri GESİAD’a ve programa katılan tüm firma ve firma yetkililerine teşekkürlerini iletirken, yoğun ilgi nedeniyle programdan olumlu dönüş aldıklarını belirten GESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Kınaş, “Bu gün ki program beklentilerimizin üzerinde talep gördü. Firmalarımız bu programdan fazlasıyla memnun kaldı, bu memnuniyeti verimliği göz önünde bulundurarak bundan sonraki süreçte GESİAD İç Ticaret Zirvesi adını verdiğimiz bu programı her yıl düzenlemeyi planlıyoruz. Üyelerimizin ticaretine bir nebze de olsa fayda sağlayabiliyorsak ne mutlu bize.” dedi.