Sizden Gelenler

Siz de görüşlerinizi aşağıdaki form aracılığıyla bizimle paylaşabilirsiniz.

MÜRSEL ( 33 )

kayseri - ildem 2 projesi ne zaman baslayacak tüm projelerinizden bilgilendirilmek istiyorum.

BÜLENT YAŞAR ( 37 )

KAYSERİ - Kalite ve mimari tasarımda ilkleri kendine ilke edinmiş bir firma, Günümüz şartlarında müşteriler için en iyi hizmet ve kalite sunmak için başta yönetim kadrosu ve saha çalışanlarını tebrik eder.
başarılarınızın devamını daim ederim.


TUNÇ TUNA BAŞARAN ( 46 )

ANTALYA - SİZ NASIL BİR FİRMASINIZ BÖYLE. SİZİ İLGİYLE TAKİP ETMEKTEN KENDİMİZİ ALAMIYORUZ. ÇEVRECİ, ÇOCUKSEVER, HAYVANSEVER, HAYIRSEVER, İNSANSEVER....Bİ OKADAR YAPTIĞINIZ İŞLERİ MUKAYESE GÖTÜRMÜYOR. ANTALYAYADA GELİN BURADA PROJELER YAPIN İSTERİZ. SİZ OLDUĞUNUZ ERE DEĞER KATARSINIZ.SAYGILAR

GALİP ÖNER

KAYSERİ - Merhabalar, öncelikle mimari tarzınızı tebrik etmek isterim. Erciyes Üniversitesi'nde Öğretim Görevlisiyim Etna Vita dairelerini doğrudan kiraya veriyormusunuz (firma olarak) veyahut satılan daireleri kiralamak isteyen ev sahipleri varsa bizimle iletişime geçerseniz sevinirim. İyi günler.


TÜLAY SARIGÜL ( 34 )

KAYSERİ - MERHABA. KAYSERİYE YENİ BİR SOLUK YENİ BİR TARZ OLDUNUZ. SİZİ HAYRANLIKLA TAKİP EDİYORUZ. ÇOK ASİL BİR FİRMA OLDUĞUNUZU BELİRTMEK İSTEDİM. KALİTENİZ İSMİNİZDEN OFİSLERİNİZE, YAPTIĞINIZ İŞLERDEN PERSONELİNİZE ELİNİZİN DEĞDİĞİ HERŞEYE YANSIYOR. DİLERİM TÜRKİYENİN EN BÜYÜK FİRMALARINDAN BİRİ OLURSUNUZ.

TURGAY CEYLAN ( 43 )

KAYSERİ - ALLAH ÖMRÜNÜZÜ UZUN , YOLUNUZU AÇIK ETSİN DE BU ŞEHRİN HERYERİ SİZİN İŞLERİNİZLE GÜZELLEŞSİN.


TAHSİN HASEKİ ( 35 )

Kocaeli - ETNA G.Y. gibi firmalar daha fazla ilde olmalı, bu kalite sadece KAYSERİ'de yaşanmamalı. ETNA İnşallah karma projelerle hem KAYSERİ'de hem de başta İstanbul, Ankara, İzmir gibi illerde olur. Gayrimenkul ETNA GY'den, beyaz eşya SİMFER'den alınır.

FARUK GÖREZ ( 34 )

Çanakkale - Etna Gayrimenkul'den karma projeler daha büyük projeler bekliyoruz. Kullanım alanı çok güzel ve nitelikli projeler geliyor ETNA'dan. İnşallah KAYSERİ dışında da projeler üretir ETNA Gayrimenkul... Bir de büyük projelerinizde SİMFER mağazaları olmasını istiyoruz!


MEHMET KAÇMAZ

Kayseri - Onemlı olan bına yapmak degıl artık bnce yasanabılır projeler yapmak sosyal alanlar olusturmak onemlı etna gayrımenkul projelerınde bu konuya onem vererek sosyal alanları planlayarak projelerını gerceklestırmektedır. teşekkürler etna gayrımenkul

KERİM ŞAHİN

Kayseri - Görselliği ve kaliteyi bukadar önemseyen güzide kuruluş olsa olsa etna gayrimenkul dedirtiyorsunuz tebrikler number one mimari


HAKAN ÇOBAN

Antalya - günümüz teknoloii çağında yenilikçi ve ilkesel yaklaşımıyla Kayseri'den baslayıp diğer 80 tane ile ulaşıp örnek teşkil edecek bir firmadır

TUĞBA TUNCER ( 24 )

Kayseri - Güler yüzlü personeli musteri memnuniyeti için yapılan çalışmalar ve şehre katkıları ve örnek gösterilecek mimari tasarımları göz kamaştırıcı bunların yani sıra insanlara evlerinde kısa zamanlarını en güzel şekilde değerlendirme imkanı tanıması da ayrı bir güzellik emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.


SİZ DE GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN